Termovizoriai dronams
Termovizoriai naudojami kartu su bepiločiai orlaiviais pakelia termovizinius matavimus į kitą lygį tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Begalės panaudojimo sričių: pastatų diagnostika (didelių pastatų šiluminės izoliacijos vertinimas), pramonė (oro linijų tikrinimas), apsauga (teritorijų stebėjimas), paieška (dingusių žmonių paieška), gaisrininkams (žmonių paieška gaisro teritorijoje) ir dar daugybė kitų.
Flir Duo Pro R (336 x 256, 9 mm, 35°)
Flir
Duo Pro R (336 x 256, 9 mm, 35°)
1
FLIR Duo Pro R - tai aukštos raiškos 4K vaizdo kamera su termovizoriumi. Vienu metu filmuoja video ir termo režimais, tai užtikrina termo atvaizdų ryškumą. Duomenis saugomi į micro SD kortelę, todėl duomenų perkėlimas į kompiuterį atliekamas greitai ir paprastai. Taip pat, termo nuotraukas ir filmuotą termo medžiagą saugo kartu su radiometriniais duomenimis, dėka šios funkcijos, naudodamiesi FLIR programine įranga galėsite atlikti detalią atvaizdų analizę. Paprastas ir patogus valdymas - skrydžio metu galite naudotis Vaizdo vaizde (Picture in picture), MSX funkcijomis, keisti filmavimo režimą ir tuo pačiu metu filmuoti ir fotografuoti.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Termovizorius
Radiometriniai duomenys

Yra

Dvi kameros (video ir termovizorius)

Yra

Detektorius
336 x 256
Temperatūros matavimo diapazonas
-25 °C ... +550 °C
Jautrumas
<50 mK
Nuskaitymo dažnis
30 Hz
Regos laukas
35° x 27°
Židinio nuotolis
9 mm
Keičiamos paletės

Yra

Atmintis
micro SD kortelė
Keičiama atmintis
Taip
Saugomi formatai
JPG, Radiometrinis JPEG, TIFF, MOV, SEQ,
Darbinė temperatūra
–20 ... +50°C
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus