Policijai, apsaugai, medžioklei
Termovizoriai policijai, apsaugai, medžioklei yra tvirto korpuso, patogūs. Puikiai tinka stebėti pasislėpusius objektus (žmones ar žvėris). Tinka stebėjimui tiek dieną tiek ir naktį. Stebėjimui skirti termovizoriai neskleidžia garso, todėl tyliai tykančio medžiotojo neišgirs žvėrys.
Flir Scout III 320 (320 x 240)
Flir
Scout III 320 (320 x 240)
1
Nedidelis, lengvasvoris ir galingas Scout III 320 leidžia jums atlikti ilgalaikius stebėjimus gamtoje nenuvarginant rankų. Tvirtas ir vandeniui atsparus korpusas užtikrina, kad Scout III 320 galėsite naudotis visomis oro sąlygomis, o vaizdo kokybė išliks nepakitusi.
Kaip ir visi kiti FLIR termovizoriai Scout III 320 atkuria vaizdą naudodamasis objekto skleidžiama šiluma, o ne atspindima šviesa, tai užtikrina jums pranašumą gamtoje.
Scout III 320 padės jums aptikti naktinius gyvūnus, surasti pasimetusius žmones ar nustatyti sumedžioto gyvūno buvimo vietą. Naudodamiesi Scout III 320 galėsite įžiūrėti žmones ir gyvūnus esančius lengvame rūke, dūmuose ar kelio dulkėse. Jis taip pat gali būti naudojamas ir stebint teritoriją.

Komplektacija: nešiojamas termovizorius, dirželis nešiojimui ant riešo, USB kabelis, įkroviklis su įvairaus tipo lizdų kištukais, dėklas nešiojimui, vartotojo instrukcija.
Kaina 1799,00 be PVM
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Detektoriaus skyra
336 x 256
Skaitmeninis artinimas

Yra

Matymo laukas
17° x 13°
Terminis jautrumas
<50 mK
Žmogaus dydžio objekto aptikimo atstumas
iki 550 m
Automobilio dydžio objekto aptikimo atstumas
iki 1280 m
Įsijungimo laikas iš budėjimo režimo
<1,5 sek
Darbo laikas iš baterijų
> 5 h
Darbo temperatūra
-20 °C ... +50 °C
Apsaugos klasė
IP67
LED pasišvietimui

Yra

Papildomos funkcijos
Keičiamos vaizdo paletės

Yra

Fokusavimas
Fiksuotas
Dioptrijų reguliavimas

Yra

Matmenys
172 x 59 x 62 mm
Svoris
0,34 kg
Krepšys nešiojimui

Yra

Papildomai pasirenkami priedai
Krepšys nešiojimui

Yra

Kaina 1799.00 be PVM
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus