Sauso oro tipo temperatūros kalibratoriai
Įvairaus dydžio ir diapazonų sauso oro tipo temperatūros kalibratoriai
Ametek JOFRA ETC-400 A
Ametek
JOFRA ETC-400 A
1
Paprastas temperatūros kalibratorius

JOFRA ETC 400A įkaista iki 100°C per minutę ir atlieka pilnai dviejų taškų bandymą mažiau nei per 10 minučių, įskaitant stabilumo laiką;
JOFRA ETC serijos yra skirtos temperatūros matavimo prietaisams išbandyti. Dėl mažo dydžio ir lengvumo šis prietaisas puikiai tinka tikrinti daviklius sunkiai pasiekiamose vietose.
JOFRA ETC 400R yra sukurtas greitam ir patikimam infraraudonųjų termometrų kalibravimui. Visi JOFRA ETC įrenginiai turi tiek pat daug naudingų, laiką taupančių savybių, kaip ir pažangesnės JOFRA sauso tipo temperatūrų kalibratorių serijos.
• puikios temperatūrų ir kalibratorių serijos
• įvairaus diametro angos
• RS 232 ir programinė įranga kalibravimui
• informatyvus ekranas
• automatinis tikrinimas nustatytuose taškuose
• stabilumo indikatorius
• laikmatis
• programuojama maksimali temperatūra
• greitas atvaizdavimo / apmokymo režimas
• prietaiso perkalibravimas naudojant funkcinius mygtukus

JOFRA ETC serijos susideda iš dviejų skirtingų modelių, kurie skiriasi temperatūros diapazonu. Abiejų prietaisų savybės panašios ir jie turi didelį skystųjų kristalų LCD prietaiso valdymo ekraną, kuris gerai įskaitomas net ir ryškiai apšviestose vietose. Grublėtas išorinis plono nerūdijančio plieno korpusas su guminiu apvalkalu prietaisams apsaugoti gamybinėje aplinkoje.

Tinkamiausias greičiui
Kaitinimo blokas apstatytas aplink labai veiksmingą kaitinimo dalį. Bandomojo daviklio angos yra įgręžtos tiesiai į bloką. Tai sumažina bloko masę ir greitai įkaista.
IR kalibravimas

ETC 400R yra suprojektuotas optimaliam greičio sujungimui su infraraudonųjų termometrų kalibravimu. 36 mm taikinys suteikia optimalų dydį patikimam infraraudonųjų termometrų kalibravimui pramonės procese, nes jis suprojektuotas tikslumui ir ilgalaikiam stabilumui, išlaikant greitį.

Klaviatūra ir displėjus
Dvejopos informacijos suteikiantis displėjus, nurodantis nustatytą temperatūrą ir tikslią temperatūrą.

Stabilumo indikatorius
Aiškus garsinis ir vaizdinis kreipimasis, kai temperatūra stabili. 3 minutes prieš prietaisui tampant stabiliam, apatinėje displėjaus dalyje rodomas laikmatis.

Automatinis tikrinimas nustatytuose taškuose
Kalibratorius automatiškai persijungia į kitą užprogramuotą temperatūros dydį. Tai leidžia palikti kalibratorių technologinio proceso eigos metu bet kurioje vietoje ir stebėti matuojamo daviklio išvestis valdymo kambaryje.

Lengva priežiūra
Kai kalibratorių reikia sureguliuoti, pasinaudokite perkalibravimo funkcija. Perkalibruojant prietaisą Jums nereikia nei kompiuterio, nei atsuktuvo. Užrašas “Calibration Date” matomas kiekvieną kartą, kai prietaisas įjungiamas.
RS-232 ir kalibravimo programinė įranga
Supaprastinta kalibravimo dokumentacija – Visi ETC serijos kalibratoriai gali būti tiekiami su RS-232 sąsaja ir AMECAL-LIGHT programine įranga. Ši WINDOWS® pagrindu sukurta programinė įranga leidžia vartotojui atlikti kalibravimą pagal savo poreikius. Programine įranga lengva naudotis ir Jums nereikia būti programuotoju, kad sukonfigūruotumėte kalibravimo procedūras ir išsirašytumėte kalibravimo sertifikatus.
Kaina 2622,00 be PVM
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Sauso tipo temperatūros kalibratorius

Yra

Temperatūros diapazonas kai aplinkos temp. 23 °C
+28 °C ... +400 °C
Temperatūros paklaida naudojant vidinį jutiklį
+0,5 °C
Temperatūros stabilumas
±0,15 °C
Temperatūros skyra
1 °C / 0,1 °C
Laikas maksimaliai darbinei temperatūrai pasiekti
2 min.
Šaldymo laikas
15 min.
Papildomos funkcijos
Laikas temperatūrai nusistovėti
3 min
Įdėklo gylis
105 mm
Papildomai pasirenkami priedai
Lagaminėlis transportavimui

Yra

Kalibracijos sertifikatas

Yra

Kaina 2622.00 be PVM
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus