Flir E54-EST
Prekė nebegaminama
FLIR E54-EST - nešiojami termovizoriai sukurti aptikti padidėjusią žmogaus kūno temperatūrą ir aptikti galimai karščiuojančius asmenis bekontakčiu būdu per atstumą. Ši termovizorius gali būti naudojamas kaip stacionarios žmonių srauto patikros sistemos dalis, arba kaip rankinė priemonė vertinant pavienių asmenų kūno temperatūrą.  
Dėka specializuotų FLIR E54-EST funkcijų, detektacija atliekama automatiškai. Kameros matomas termo vaizdas gali būti rodomas ne tik integruotame, lietimui jautriame LCD ekrane, bet ir per prie termovizoriaus prijungtame monitoriuje arba kompiuterio ekrane.

Komplektacija: FLIR E54-EST, Baterijų įkroviklio maitinimo šaltinis, Maitinimo šaltinis, Nuotolinio valdymo mygtukas, Dokumentacija, SD kortelė (8 GB), kabelis USB 2.0 A į USB Type-C palaikantis maitinimą, kabelis USB 2.0 A į USB Type-C,‎ 1 m., adapteris iš USB Type-C į HDMI ir PD, kabelis USB Type-C į USB Type-C  (USB 2.0)‎,‎ 1 m., apsauginio dangtelio laikiklis, dirželių rinkinys, Varžtai, Torx T10 atsuktuvas, karabino kablys, apsauginis dangtelis, apsauginio lęšio dangtelio dirželis, kraunamos baterijos (2 vnt.), baterijų įkroviklis, Kietas korpuso lagaminas, apsauginio lęšio dangtelis.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Detektoriaus skyra
320 x 240 pikselių
Kadrų dažnis
30 Hz
Šiluminis jautris (NETD)
<40 mK esant 30°C
Matymo laukas
24° x 18°
Erdvinė skyra
1,31 mrad
Skenavimo "Screening" režimas

Yra

Temperatūros matavimo diapazonas "Screening" režime
15°C ... 45°C
Paklaida "Screening" režime
±0,3°C
Auto Screening režimas

Yra

"Dual stream" režimas

Yra

Skaitmeninė kamera
5 MP
Ekranas
640 x 480 pikselių
Lietimui jautrus

Yra

Fokusavimas
Fiksuotas
MSX

Yra

Atmintis
SD kortelė, iki 8 GB
Saugomo failo formatas
JPEG su radiometriniais duomenimis
Sąsaja
USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, DisplayPort
Svoris
1 kg.
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus