Energijos sąnaudų registratoriai
Nešiojami prietaisai skirti vienfazio tinklo kokybės analizei. Tai nedideli ir kompaktiški prietaisai, kuriais atliksite tinklo analizę. Nuo įtampos ir srovės matavimo iki harmonikų analizės.
HIOKI PW3365
HIOKI
PW3365
1
Hioki PW3365 daugiakanalis nešiojamas galios suvartojimo ir harmonikų analizatorius naudojantis reples tiksliai ir saugiai išmatuoti vienfazių ir trifazių tinklų galios suvartojimą. PW3365 yra skirtas atliekant greitus ar ilgalaikius matavimus vykdant energijos suvartojimo auditą pramoniniuose ar buitiniuose objektuose, matavimų metu nenutraukiant maitinimo ir nesukeliant pavojaus naudotojui dirbant su aukšta įtampa. Taip pat, Hioki PW3365 yra vienintelis analizatorius rinkoje  turintis galimybę atlikti tikslius įtampos matavimus bekontakčiu būdu, nepašalinant laidų izoliacijos.

Komplektacija: Hioki PW 3365, įtampos matavimo jutikliai, AC adapteris, USB kabelis, vartotojo instrukcija, matavimo vadovas, spalvoti laidų žymekliai, spiraliniai vamzdeliai laidų surišimui, SD kortelė.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Kanalų skaičius
4 įtampiniai, 3 sroviniai
Įtampos matavimas bekontakčiu būdu

Yra

Harmonikų matavimas
iki 13 harmonikos
Atvaizduojami parametrai
Įtampa, srovė, dažnis, aktyvioji/suminė/reaktyvioji galia, galios faktorius, integruotas galios suvartojimas, praėjęs laikas, RMS vertė, fazės kampas, galios faktorius
Atvaizduojamos kreivės
Įtampos ir srovės
Ekranas
3,5 colių TFT spalvotas LCD
Pasirenkamas saugojimo intervalas

Yra

Atmintis
vidinė iki 320 KB ir SD kortelė
Sąsajos
SD card, LAN, USB 2.0
Valdomas nuotoliniu būdu

Yra

Maitinimas iš baterijų

Yra

Darbo laikas iš baterijų
iki 5 val.
Darbinė temperatūra
-10°C ... 50°C
Matmenys
180 x 100 x 48 mm
Svoris
0,54 kg.
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus