Energijos sąnaudų registratoriai
Nešiojami prietaisai skirti vienfazio tinklo kokybės analizei. Tai nedideli ir kompaktiški prietaisai, kuriais atliksite tinklo analizę. Nuo įtampos ir srovės matavimo iki harmonikų analizės.
Chauvin Arnoux PEL 51
Chauvin Arnoux
PEL 51
1
Chauvin Arnoux PEL 51 galios ir energijos duomenų kaupikliai skirti atlikti elektros instaliacijų tinklo kokybės analizę. Matavimai atliekami naudojant srovės jutiklius ir įtampos įėjimus. PEL 51 analizatoriai taip gali realiu laiku stebėti elektros parametrus, kaupti matavimus ar sekti energijos suvartojimą.
Šios funkcijos padės vartotojams priimti sprendimus atliekant efektyvaus energijos suvartojimo užtikrinimo projektus ar vykdant energijos tinklų apskaitą.

Komplektacija: Chauvin Arnoux PEL 51, krepšys nešiojimui, akumuliatorius, SD kortelė, raudonas įtampos matavimo laidas su banana tipo antgaliais, juodas įtampos matavimo laidas su banana tipo antgaliais, MA194-250 lanksčios AC srovės matavimo replės, 2x krokodilo tipo gnybtai, maitinimo laidas, C8 adapteris, darbų saugos informacija, prietaiso testavimo ataskaita, trumpas vartotojo vadovas, naudojimo instrukcija parsisiunčiama iš gamintojo puslapio, programinė įranga parsisiunčiama iš gamintojo puslapio.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Kanalų skaičius
1
Atvaizduojami parametrai
P, Pf, N, S, Qf, D / iki 4 Exa
Ekranas
2,3 colių
Pasirenkamas saugojimo intervalas

Yra

Atmintis
SD kortelė, iki 32 GB
Sąsajos
WiFi
Valdomas nuotoliniu būdu

Yra

Maitinimas iš baterijų

Yra

Darbo laikas iš baterijų
~3 val. su įjungtu WiFi
Darbinė temperatūra
-20°C ... +50°C
Matmenys
180 x 88 x 37 mm
Svoris
400 g
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus