Nešiojami oscilografai
Nešiojami, nedidelių gabaritų ir lengvi oscilografai pravers tuomet, kai reikia atlikti daug matavimų skirtingose vietose. Šie skaitmeniniai oscilografai aprūpinami spalvotu LCD ekranu, juos taip pat galima naudoti kaip multimetrus.
Chauvin Arnoux OX 9304 (300 MHz, 4 ch.)
Chauvin Arnoux
OX 9304 (300 MHz, 4 ch.)
1
Chauvin Arnoux OX9304 ergonomiško dizaino SCOPIX IV oscilografas su dideliu, apšviečiamu ir lietimui jautriu ekranu, plačiu funkcijų pasirinkimu bei integruotu multimetru. Šis nešiojamas Metrix osciloskopas turi IP54 apsaugos klasę ir yra tinkamas darbui pramoninėje aplinkoje. Visus matavimus (iki 20-ies automatinių matavimų kanalui), rezultatų analizę ir ataskaitų kūrimą galėsite atlikti darbo vietoje, o baigę - belaidžiu būdu persiųsti į spausdintuvą spausdinimui ar patalpinti į kompiuterį saugojimui.

Komplektacija: Chauvin Arnoux OX 9304 oscilografas, maitinimo adapteris / įkroviklis, stylus, jutiklis, banana adapteris, matavimo laidai su babana tipo jutikliu, Ethernet kabelis, USB laidas, micro SD kortelė su SD adapteriu, kompaktinis diskas su vartotojo instrukcija, programavimo instrukcija ir tvarkyklės programomis.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti
Pagrindinės funkcijos
Dažnių juosta
300 MHz
Kanalų skaičius
4
Diskretizacija
Iki 100 GS/s (ETS režime)
Atminties gylis
100 kpts
Vertikali skyra
12 bits
Horizontalioji (laiko) skyra
1 ns/div ... 200 s/div
Jautrumas
2,5 mV/div ... 200 V/div
Įėjimo impedansas
1 MΩ ± 0,5 %
Vidinė atmintis
1 GB
Papildomos funkcijos
Įtampos matavimas

Yra

Srovės matavimas

Yra

Varžos matavimas

Yra

Talpumo matavimas

Yra

Ekrano dydis
7 coliai
Liečiamas ekranas

Yra

Plečiama atmintis
Iki 32 GB
Sąsaja su kompiuteriu
USB, RJ45, µSD
Svoris
2,1 kg
Matmenys
293 x 210 x 66 mm
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus