Environics ChemPro100i
Environics ChemPro100i
1
ChemPro100i – nešiojamas detektorius naudojamas aptikti ore esančias nuodingas ir kenksmingas cheminių ginklų ar pramonėje naudojamų chemikalų medžiagas. ChemPro 100i, tai išskirtinio tikslumo, priežiūros nereikalaujantis detektorius, su patikima netikrų aliarmų aptikimo ir atmetimo sistema ir patogia vartotojo sąsaja. Puikiai tinka kariškiams, gamykloms, gaisrininkams ar saugos įmonėms.

Šiais laikais, gynybos ir saugos organizacijos, vietoje įprastinių cheminių ginklų, susiduria su naujais pavojais: avarijomis gamyklose ar kitose pramoninėse patalpose, terorizmu ir nusikalstama veikla. Susidarius pavojingai situacijai - į aplinką papuolus kenksmingoms cheminėms medžiagoms, asmenys užtikrinantys aplinkinių saugumą, privalo turėti įrangą galinčią jiems padėti kokybiškai ir sparčiai atlikti savo darbą. Siūlome - ChemPro100i, patikimą ir kompaktišką detektorių, kurio tikslumas užtikrinamas pažangių technologijų ir novatoriškų sprendimų dėka.


Matmenys: 230 x 101 x 57 mm
Svoris: 880 g (su Li-Ion baterija)
Jutikliai: atviros grandinės (Open-loop) IMS celė; puslaidininkiai jutikliai; temperatūros, drėgmės, slėgio ir dalelių kiekio jutiklis
Aptikimo bibliotekos: Cheminių ginklų medžiagų, taip pat galimos papildomai pasirenkamos bibliotekos
Baterija: Keičiama įkraunama Li-Ion baterija ir šarminės 6xAA baterijos
Darbo laikas iš baterijų: Iki 8 val. nepertraukiamo darbo naudojant Li-Ion baterijas ir iki 12 val. naudojant AA baterijas
Vartotojo sąsaja: LCD su pašvietimu ir 3 valdymo mygtukais
Mėginių ėmimas: 1,3 LPM vidinė pompa su nepertraukiamu oro srautu
Kalibravimas: Kalibravimas nėra būtinas, bet visada galite pasitikrinti
Aliarmo režimai: Garsiniai (iki 85dB) ir vaizdiniai
Darbinė temperatūra: -30 °C iki 55 °C, ir laikinai iki 80 °C
Apsauga nuo dulkių ir vandens: IP67: apsaugotas nuo dulkių ir nuo panardinimo po vandeniu uždarius sąsajų dangtelį
Kitos funkcijos: RS-232 / USB sąsajos, vartotojo reguliuojama duomenų kaupimo funkcija.
Kaina
Į krepšelį
Palyginti Įdėta
Kopijuoti

Visi prietaisai, prietaisų specifikacijos ir kiti svetainėje pateikiami duomenys gali keistis be išankstinio kliento įspėjimo.

Apie mus