Naujienų archyvas

Informacija apie vykdomą veiklą karantino metu
2020 03 30
Informacija apie vykdomą veiklą karantino metu

Brangūs klientai ir partneriai,

Virusas COVID-19 paskelbtas pandemija, todėl mūsų šalyje įvestas karantinas. Laikantis rekomendacijų, visų darbuotojų, kurie gali dirbti nuotoliniu būdu, darbas yra organizuojamas iš namų. Naudojantis dabartinėmis technologijomis, tai minimaliai keičia darbą ir mūsų įmonės veikla vykdoma kaip įprastai.

Konsultacijos dėl matavimo įrangos: prireikus būtinai kreipkitės – nuotoliniu būdu pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią sprendimą Jūsų poreikiams. Kontaktiniai telefonai ir el. pašto adresai aktyvūs, visada atsiliepsime ir atrašysime.

Dėl prekių tiekimo: siuntos iš sandėlio kasdien siunčiamos per kurjerius. Prekės taip pat užsakomos iš gamintojų. Nors dalis gamintojų praneša apie pailgėsiantį įrangos tiekimo terminą, tačiau didžioji dalis gamintojų puikiai prisitaikė prie padėties ir tiekimo terminas yra įprastinis. Taip pat kai kurių prekių grupių prietaisų pastoviai turime sandėlyje.

Mokymai: įrangai, kuriai reikalingi mokymai, vykdomi nuotoliniu būdu per vartotojui priimtiną platformą.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas: toliau vykdome garantinį ir pogarantinį prietaisų aptarnavimą. Prietaisai mūsų techninio aptarnavimo skyriui turi būti pateikti per kurjerį. Gražiname taip pat per kurjerį. Prietaisą aptarnavimui galite užregistruiti paspausdami čia.

Stabdant virusą, nebūtina stabdyti darbų!

Apie mus