Naujienų archyvas

Tech Industry 2022
2022 05 09

Elintos matavimo sistemos dalyvauja Tech Industry 2022.

Tech Industry 2022, tai tarptautinė inžinerijos, metalurgijos, automatikos, elektronikos, elektros inžinerijos ir inovacinių technologijų paroda, vyksianti Kipsala parodų rūmuose, Rygoje gegužės 19 - 21 d. Tech Industry 2022, tai didžiausia ir svarbiausia pramoninių sprendimų paroda Pabaltyje! Šios parodos tikslas - didinti pramonės produkciją ir pardavimus, skatinti plėtrą, supažindinti Latvijos ir tarptautinius investitorius su naujausiomis technologijomis.

Kviečiame apsilankyti Tech Industry 2022 ir užsukti į mūsų stendą. Mes supažindinsime jus su mūsų prekių asortimentu, pademonstruosime parduodamų prietaisų privalomus bei pateiksime aktualiausią informaciją apie jus dominančių pramonės problemų sprendimus.

Norėdami gauti nemokamą kvietimą į Tech Industry 2022, kreipkitės į info@elintosms.lt. Kvietimų kiekis ribotas.

Parodos žemėlapis: Mus rasite parodos salėje 1, stende L-1.

Daugiau informacijos apie Tech Industry 2022 galite rasti nuspaudę šią nuorodą.

Deep Trekker DTG3 ROV
2021 05 05

Elintos Matavimo Sistemos siūlo Deep Trekker DTG3 ROV povandeninius dronus. Šie specializuoti dronai skirti atlikti povandeniniams gelbėjimo darbams, objektų paieškai ir įrenginių ar konstrukcijų apžiūrai. Dronas nereikalauja ilgai trunkančių pasiruošimų panardinimui - darbą pradėti galėsite operatyviai ir sparčiai, nešvaistydami laiko.
Integruota HD video kamera, realiu laiku, be vėlavimo, transliuoja vaizdą į integruotą rankinio valdymo pulto ekraną.

 

Informacija apie vykdomą veiklą karantino metu
2020 03 30

Brangūs klientai ir partneriai,

Virusas COVID-19 paskelbtas pandemija, todėl mūsų šalyje įvestas karantinas. Laikantis rekomendacijų, visų darbuotojų, kurie gali dirbti nuotoliniu būdu, darbas yra organizuojamas iš namų. Naudojantis dabartinėmis technologijomis, tai minimaliai keičia darbą ir mūsų įmonės veikla vykdoma kaip įprastai.

Konsultacijos dėl matavimo įrangos: prireikus būtinai kreipkitės – nuotoliniu būdu pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią sprendimą Jūsų poreikiams. Kontaktiniai telefonai ir el. pašto adresai aktyvūs, visada atsiliepsime ir atrašysime.

Dėl prekių tiekimo: siuntos iš sandėlio kasdien siunčiamos per kurjerius. Prekės taip pat užsakomos iš gamintojų. Nors dalis gamintojų praneša apie pailgėsiantį įrangos tiekimo terminą, tačiau didžioji dalis gamintojų puikiai prisitaikė prie padėties ir tiekimo terminas yra įprastinis. Taip pat kai kurių prekių grupių prietaisų pastoviai turime sandėlyje.

Mokymai: įrangai, kuriai reikalingi mokymai, vykdomi nuotoliniu būdu per vartotojui priimtiną platformą.

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas: toliau vykdome garantinį ir pogarantinį prietaisų aptarnavimą. Prietaisai mūsų techninio aptarnavimo skyriui turi būti pateikti per kurjerį. Gražiname taip pat per kurjerį. Prietaisą aptarnavimui galite užregistruiti paspausdami čia.

Stabdant virusą, nebūtina stabdyti darbų!

Specialus pasiūlymas perkant Chauvin Arnoux PEL 103
2017 09 01

Pirkdami Chauvin Arnoux PEL 103 tinklo anomalijų registratorių už specialią kainą (1999 € be PVM), dovanų gaukite nemokamus planšetinį kompiuterį, maitinimo adapterį užtikrinantį ilgalaikį veikimą ir magnetinius testavimo antgalius! Naudodamiesi bevieliu ryšiu, planšetiniame kompiuteryje galėsite peržiūrėti PEL 103 surinktus duomenis, analizuoti matuojamo objekto elektrinius parametrus ir valdyti prietaisą.

Daugiau informacijos apie prietaisą galite rasti paspaudę ČIA.

Serviso paslaugų plėtra
2017 02 21

UAB „Elintos matavimo sistemos“ plečia savo techninio aptarnavimo paslaugas ir savo klientams siūlo ne tik suremontuoti aukštos ir žemos AC ir DC, bei žemo dažnio (ang. very low frequency – VLF) įtampos šaltinius, tačiau po remonto juos patikrinti ir sukalibruoti. Naujai įrengtoje laboratorijoje turime galimybę patikrinti prietaisus iki 100 kV įtampos – patikrinti prietaiso generuojamą įtampą ir pamatuoti ją. Taipogi turime reikalingas apkrovas sugeneruoti situacijoms realiomis matavimo sąlygomis ir pamatuoti aukštos įtampos šaltinių nuotėkio sroves, patikrinti ir sukalibruoti maitinimo šaltiniuose integruotus nuotėkio srovių matuoklius. Oscilografo pagalba galime nustatyti labai žemo dažnio šaltinių generuojamų signalų formas. Tai yra svarbu jei įranga naudojama kabelių diagnostikai, dalinių išlydžių ar tan delta matavimuose. Jeigu po remonto prietaisui bus reikalingas kalibravimas, mūsų kvalifikuotas servisas jį atliks. Visa UAB „Elintos matavimo sistemos“ naudojama įranga yra sukalibruota ir turi kalibravimo sertifikatus.

Tvarkydami ir tikrindami prietaisus UAB „Elintos matavimo sistemos“, Jūs ne tik sutaupysite daug laiko, nes nebereikės siųsti įrangos į kitas šalis, tačiau sutaupysite ir pinigų. Atsimeta kaštai būtini transportavimui, taip pat laikas, kurį prietaisas praleistų transportavimo metu bus išnaudotas atliekant matavimus ar bandymus.

Bepiločiai dronai su FLIR termovizoriais
2016 07 20

Elintos Matavimo Sistemos pristato bepiločius Inspire 1 dronus su FLIR termovizoriais. Pastatų ir aplinkos stebėjimas, energetikos tinklų kontrolė, spartus reagavimas į susidariusias kritines situacijas – visa tai ir daug daugiau Jūs galėsite pasiekti naudodamiesi visame pasaulyje populiarėjančiais bepiločiais dronais sukomplektuotais su aukštos raiškos ir didelio pajėgumo FLIR termovizinėmis kameromis.

Zenmuse XT Thermal Camera & Stabilized Gimbal: Termovizinė kamera su giroskopiniu stabilizatoriumi. Galimybė fotografuoti ir filmuoti aplinką 360° kampu.

Inspire 1: bepilotis dronas. Greitis iki 22 m/s, iki 18 min. skrydžio laiko, maksimalus pakilimo greitis 5m/s.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.

Naujieji FLIR TG167 ir TG130 bekontakčiai termometrai
2016 04 01

FLIR TG serijos bekontaktis pirometras - bekontaktis termometras su termovaizdu. Naudodamiesi naujaisiais FLIR TG167 arba TG130 galėsite išmatuoti paviršių temperatūrą sunkiai pasiekiamose vietose, o LCD ekrane pamatysite temperatūros pasiskirstymą paviršiuose. Geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje, šie pirometrai tai nepakeičiami pagalbininkai aptarnaujant instaliacijas ar atliekant jų patikrą.

FLIR TG130 kaina, tik 187,00 €!

Naujasis Flir C2 termovizorius - dar patrauklesnis termovizorius kasdienėms reikmėms!
2015 03 10

Flir naujovė termovizorių rinkoje - naujasis C2 termovizorius! Mažas, kompaktiškas, lengvas - vidutinio mobilaus telefono dydžio termovizorius, skirtas detektuoti brokuotas vietas, patikrinti darbų kokybę ar surasti galimas gedimo vietas tiek elektrikams, tiek inžinieriams, tačiau dėl kaip niekad žemos kainos tikrai patrauklus ir kasdieniam naudojimui individualioms reikmėms!

Pristatome FLIR TG165
2015 01 23

Naudodamiesi FLIR TG165 galėsite patikimai išmatuoti temperatūrą ir išsaugoti atvaizdus ir matavimų duomenis vėlesniam naudojimui kuriant ataskaitas.

Prietaiso privalumai:

  • FLIR Lepton™ Mikrobolometras
  • Nuotraukų skyrą: 4,800 pikseliai (80 x 60)
  • Diapazonas: -25 iki 380°C
  • Šiluminio atvaizdavimo jautris: 150mK
  • Atvaizdavimo dažnis: 9 Hz
  • Spalvinės paletės: 2 („Grey Scale“ ir „Hot Iron“)
  • Nuotraukų formatas: Bitmap (BMP) atvaizdas su temperatūros ir emisijos reikšmėmis
  • Dviejų lazerių taikiklis
  • Darbinė temperatūra: -10 iki 45°C

Apie mus