Naujienų archyvas

Nuotolinė temperatūrinio režimo stebėjimo sistema
2018 03 02

Elintos Matavimo Sistemos pristato unikalią sistemą padėsiančią jums atlikti pastočių, gamybos procesų ir visą parą dirbančių įrenginių termovizinį stebėjimą ir matavimą.

Pagrindinis šios sistemos komponentas – FLIR AX8 termovizorius. AX8, tai kompaktiška, tvirto korpuso kamera, atvaizduojanti objektų temperatūros pasiskirstymą realiu laiku. Dėka šios sistemos, jūs galėsite stebėti objektus iš bet kurios pasaulio vietos ir pamatyti gedimo pradžią, o ne pasekmes. Tai jums leis imtis atitinkamų prevencinių veiksmų ir užkirsti kelią rimtiems įrangos gedimams.

Daugiau informacijos apie FLIR AX8 temovizorių.

Daugiau informacijos apie sistemą.

Specialus pasiūlymas perkant Chauvin Arnoux PEL 103
2017 09 01

Pirkdami Chauvin Arnoux PEL 103 tinklo anomalijų registratorių už specialią kainą (1999 € be PVM), dovanų gaukite nemokamus planšetinį kompiuterį, maitinimo adapterį užtikrinantį ilgalaikį veikimą ir magnetinius testavimo antgalius! Naudodamiesi bevieliu ryšiu, planšetiniame kompiuteryje galėsite peržiūrėti PEL 103 surinktus duomenis, analizuoti matuojamo objekto elektrinius parametrus ir valdyti prietaisą.

Daugiau informacijos apie prietaisą galite rasti paspaudę ČIA.

Serviso paslaugų plėtra
2017 02 21

UAB „Elintos matavimo sistemos“ plečia savo techninio aptarnavimo paslaugas ir savo klientams siūlo ne tik suremontuoti aukštos ir žemos AC ir DC, bei žemo dažnio (ang. very low frequency – VLF) įtampos šaltinius, tačiau po remonto juos patikrinti ir sukalibruoti. Naujai įrengtoje laboratorijoje turime galimybę patikrinti prietaisus iki 100 kV įtampos – patikrinti prietaiso generuojamą įtampą ir pamatuoti ją. Taipogi turime reikalingas apkrovas sugeneruoti situacijoms realiomis matavimo sąlygomis ir pamatuoti aukštos įtampos šaltinių nuotėkio sroves, patikrinti ir sukalibruoti maitinimo šaltiniuose integruotus nuotėkio srovių matuoklius. Oscilografo pagalba galime nustatyti labai žemo dažnio šaltinių generuojamų signalų formas. Tai yra svarbu jei įranga naudojama kabelių diagnostikai, dalinių išlydžių ar tan delta matavimuose. Jeigu po remonto prietaisui bus reikalingas kalibravimas, mūsų kvalifikuotas servisas jį atliks. Visa UAB „Elintos matavimo sistemos“ naudojama įranga yra sukalibruota ir turi kalibravimo sertifikatus.

Tvarkydami ir tikrindami prietaisus UAB „Elintos matavimo sistemos“, Jūs ne tik sutaupysite daug laiko, nes nebereikės siųsti įrangos į kitas šalis, tačiau sutaupysite ir pinigų. Atsimeta kaštai būtini transportavimui, taip pat laikas, kurį prietaisas praleistų transportavimo metu bus išnaudotas atliekant matavimus ar bandymus.

Bepiločiai dronai su FLIR termovizoriais
2016 07 20

Elintos Matavimo Sistemos pristato bepiločius Inspire 1 dronus su FLIR termovizoriais. Pastatų ir aplinkos stebėjimas, energetikos tinklų kontrolė, spartus reagavimas į susidariusias kritines situacijas – visa tai ir daug daugiau Jūs galėsite pasiekti naudodamiesi visame pasaulyje populiarėjančiais bepiločiais dronais sukomplektuotais su aukštos raiškos ir didelio pajėgumo FLIR termovizinėmis kameromis.

Zenmuse XT Thermal Camera & Stabilized Gimbal: Termovizinė kamera su giroskopiniu stabilizatoriumi. Galimybė fotografuoti ir filmuoti aplinką 360° kampu.

Inspire 1: bepilotis dronas. Greitis iki 22 m/s, iki 18 min. skrydžio laiko, maksimalus pakilimo greitis 5m/s.

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.

Naujieji FLIR TG167 ir TG130 bekontakčiai termometrai
2016 04 01

FLIR TG serijos bekontaktis pirometras - bekontaktis termometras su termovaizdu. Naudodamiesi naujaisiais FLIR TG167 arba TG130 galėsite išmatuoti paviršių temperatūrą sunkiai pasiekiamose vietose, o LCD ekrane pamatysite temperatūros pasiskirstymą paviršiuose. Geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje, šie pirometrai tai nepakeičiami pagalbininkai aptarnaujant instaliacijas ar atliekant jų patikrą.

FLIR TG130 kaina, tik 187,00 €!

Naujasis Flir C2 termovizorius - dar patrauklesnis termovizorius kasdienėms reikmėms!
2015 03 10

Flir naujovė termovizorių rinkoje - naujasis C2 termovizorius! Mažas, kompaktiškas, lengvas - vidutinio mobilaus telefono dydžio termovizorius, skirtas detektuoti brokuotas vietas, patikrinti darbų kokybę ar surasti galimas gedimo vietas tiek elektrikams, tiek inžinieriams, tačiau dėl kaip niekad žemos kainos tikrai patrauklus ir kasdieniam naudojimui individualioms reikmėms!

Pristatome FLIR TG165
2015 01 23

Naudodamiesi FLIR TG165 galėsite patikimai išmatuoti temperatūrą ir išsaugoti atvaizdus ir matavimų duomenis vėlesniam naudojimui kuriant ataskaitas.

Prietaiso privalumai:

  • FLIR Lepton™ Mikrobolometras
  • Nuotraukų skyrą: 4,800 pikseliai (80 x 60)
  • Diapazonas: -25 iki 380°C
  • Šiluminio atvaizdavimo jautris: 150mK
  • Atvaizdavimo dažnis: 9 Hz
  • Spalvinės paletės: 2 („Grey Scale“ ir „Hot Iron“)
  • Nuotraukų formatas: Bitmap (BMP) atvaizdas su temperatūros ir emisijos reikšmėmis
  • Dviejų lazerių taikiklis
  • Darbinė temperatūra: -10 iki 45°C
Metrel MI 6301 FonS įtrauktas į Lietuvos valstybinės metrologijos tarnybos registrą
2014 05 16

MI 6301 FonS tai profesionalus triukšmomatis skirtas garso lygio matavimui pagal EN 61672 standarto Class 1 arba Class 2. Šis prietaisas yra įtrauktas į Lietuvos valstybinės metrologijos tarnybos registrą. Registro numeris: 2-2463:2014.

Projektas “„Mažų vaikų turinčių supraventrikulinę paroksizminę tachikardiją širdies ritmo sutrikimo registratoriaus techninių galimybių studija“
2013 12 12

UAB “Elintos MS” ir Kauno technologijos universitetas sėkmingai įvykdė Projektą “Mažų vaikų turinčių supraventrikulinę paroksizminę tachikardiją širdies ritmo sutrikimo registratoriaus techninių galimybių studija”. Projektas finansuojamas iš VP2-1.3-ŪM-O5-K priemonės “Inočekiai LT” lėšų.

Apie mus