Naujienų archyvas

Metrel MI 3115 PV saulės elementų analizatorius
2024 02 14

Metrel MI 3115 PV - saulės elementų analizatorius palaikantis LST EN 62446-1 ir LST EN 62446-2 standarto testus. Naudojamas 1500 V saulės elektrinių testavimui, fotovoltinių elementų tikrinimui, testavimui techninės priežiūros metu.

Daugiau informacijos apie Metrel MI 3115 PV rasite čia.

FLIR G-Serijos dujų nuotėkio vietos paieškos termovizoriai
2023 05 03

FLIR G-Serija – dujų nuotėkių aptikimo termovizoriai. Naudojami iš saugaus atstumo nustatyti nuotėkių šaltinių vietas. Naudodamiesi šiomis kameromis galėsite sparčiai atlikti didelių plotų inspekciją, sutaupydami laiko ir nestabdydami pramoninių procesų.
Pasukamas, spalvotas ir lietimui jautrus ekranas, patogi vartotojo sąsaja ir FLIR Ignite debesijos integracija užtikrina sklandžią darbų eigą, surinktų duomenų valdymą, apdorojimą, redagavimą ir persiuntimą.

 

 

Metrel MI 3281 WR
2023 03 29

Metrel MI 3281 apvijų varžos matuoklis – nešiojamas testeris skirtas atlikti vienfazių ir trifazių transformatorių apvijų varžų diagnostiką, naudojant rankinius arba automatinius atšakų perjungimus ir testuojamo transformatoriaus išmagnetinimą. Testavimo srovės diapazonas nuo 10 mA iki 20 A. Metrel MI 3281 naudotis yra paprasta - patogi vartotojo sąsaja nereikalauja specialaus pasiruošimo. Prietaisas taip turi automatinius sekos testus (AUTO SEQUENCES) ir grafinį atvaizdavimą, išsamesniems rezultatams.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

Cx5
2022 11 10

FLIR Cx5 termovizorius pritaikytas darbui sprogiuose aplinkose. Tinkamas darbui atliekų tvarkymo, chemijos, dujų ir naftos pramonių instaliacijose. Šis termovizorius turi 3,5 colių, lietimui jautrų ekraną, su patogia vartotojo sąsaja. Įrenginių ar komunikacijų apžiūrą galėsite atlikti sparčiai ir tiksliai, dėka 160 x 120 skyros termo kameros naudojančios FLIR MSX technologiją.

 

Daugiau informacijos apie FLIR Cx5 rasite čia.

FLIR Si124
2022 10 10

FLIR Si124 - Ultragarsinis ieškiklis su video kamera, naudojamas atliekant vainikinių elektros išlydžių paiešką pramoniniuose objektuose ir pastotėse. Įrenginių ir elektros instaliacijų laiduose, kabeliuose ar izoliatoriuose esanti aukšta elektros įtampa sudaro sąlygas atsirasti vainikiniams elektros išlydžiams (koronoms). Šie išlydžiai padidina elektros nuostolius, taip pat dėl jų gali atsirasti gedimų ar pažeidimų. FLIR Si124 ieškiklio mikrofonų skleidžiamas ultragarsas padės jums aptikti elektros išlydžio vietas nuotoliniu būdu (iki 130 m.).

 

Daugiau informacijos apie FLIR Si124 galite rasti čia.

Elintos Matavimo Sistemos
2022 08 31

Siūlome susipažinti su Elintos Matavimo Sistemų tiekiamomis paslaugomis ir siūlomų prekių asortimentu šiame video. Užsiprenumeruokite mūsų YouTube kanalą ir būsite informuoti apie įkeliamus naujus informacinius ar mokomuosius Elintos Matavimo Sistemų video.

 

Flir FlexView
2022 07 26

FLIR FlexView lęšis su dviemis regos laukais, perjungiamais mygtuko paspaudimu. 24° laipsnių regos laukas naudojamas panoraminiai objekto apžvalgai ir 14° laipsnių regos laukas skirtas specifinių detalių ar komponentų temperatūros matavimui.

Universalus
FlexView skirtas sparčiam ir tiksliam gedimų ar sutrikimų aptikimui – naudojantis 24° regos lauku atliekama bendra objekto apžiūra, o aptikus plotą su padidėjusia temperatūra, lęšis perjungiamas į 14° regos lauko režimą ir surastas karštas taškas termovizoriaus ekrane atvaizduojamas didele raiška.

 

Daugiau informacijos apie FLIR FlexView lęšį galite rasti čia.

Naujasis FLIR E52
2022 06 23

FLIR E52 - nedidelis ir funkcionalus termovizorius. Puikus temperatūros jautrumas, ryškus ekrano vaizdas, įvairūs fokusavimo režimai bei patogi vartotojo sąsaja ir papildomos funkcijos pravers atliekant pastatų defektų paiešką.
WiFi ir Bluetooth sąsajos, radiometrinių duomenų transliavimas realiu laiku. Raiška 240 x 180, jautrumas iki <0,05°C.

 

Daugiau informacijos apie FLIR E52 rasite ČIA.

Deep Trekker DTG3 ROV
2021 05 05

Elintos Matavimo Sistemos siūlo Deep Trekker DTG3 ROV povandeninius dronus. Šie specializuoti dronai skirti atlikti povandeniniams gelbėjimo darbams, objektų paieškai ir įrenginių ar konstrukcijų apžiūrai. Dronas nereikalauja ilgai trunkančių pasiruošimų panardinimui - darbą pradėti galėsite operatyviai ir sparčiai, nešvaistydami laiko.
Integruota HD video kamera, realiu laiku, be vėlavimo, transliuoja vaizdą į integruotą rankinio valdymo pulto ekraną.

 

Apie mus